ДО ПИТАННЯ ПРО КЛАСИФІКАЦІЮ МЕТОДІВ ВИМІРЮВАНЬ ЕЛЕКТРИЧНИХ І НЕЕЛЕКТРИЧНИХ ВЕЛИЧИН
Ключові слова:
вимірювання, міра, фізична величина, засіб вимірюванняАнотація
Порівняння вимірюваної величини з мірою може проводитися при кожному вимірі, або ж фізичну величину вимірюють засобом вимірювання вже отградуірована в одиницях вимірюваної величини.
Посилання
Автоматические измерения и приборы (аналоговые и цифровые)/П.П. Орнатский.-5-е изд.перераб. и доп.-К.:Вищ. шк. Головное изд.-во,1986,-504с 2.Х Харт. Введение в измерительную технику. Москва «Мир», 1999, 389 с.
Нефедов В. И., Хахин В. И., Битюков В. К. Метрология и радиоизмерения: Учебник для вузов. — 2006
Пронкин Н. С. Основы метрологии: Практикум по метрологии и измерениям. — М.: Логос, 2007
Электрические измерения неэлектрических величин / Под ред. П.В. Новицкого. - 5-е изд. - Л.: Энергия, 1975. - 576с.
Левшина Е.С., Новицкий П.В. Электрические измерения физических величин. Измерительные преобразователи. - Л.: Энергоатомиздат, 1963.
Боднер В.А., Алферов А.В. Измерительные приборы. В 2-х томах.- М.: Издательство стандартов, 1966.
Измерения в промышленности: Справ. изд. /Под ред. П. Профоса. Пер. с нем. - М.: Металлургия, - 1960, с.626.
Хофман Д. Техника измерений и обеспечение качества: Справ. кн. / Пер. с нем.; Под ред. Л.М. Закса. - М.: Энергоатомиздат, 1983. - 472 с.
Лещенко И.Г., Винокуров Б.Б., Горбунов В.И. и др. Методы измерения неэлектрических величин. Учебное пособие. Томск: Изд. ТПИ, 1984. - 95 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).