ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИ ВИВЧЕННІ ДИСЦИПЛІНИ «ПРОГРАМУВАННЯ ВИМІРЮВАЛЬНИХ ПРИЛАДІВ»
Ключові слова:
дистанційне навчання, моніторинг, програмування, вимірювальні прилади, інформаційні технологіїАнотація
Проведено аналіз теперішнього стану в галузі втілення інформаційних технологій в навчальний процес. Визначено принципи та запропоновано технологію вивчення дисципліни «Програмування вимірювальних приладів» з використанням сучасних інформаційних інтернет-технологій в дистанційному режимі.
Посилання
Хоа Тат Тханг. Сравнительный анализ систем дистанционного обучения/ Качество, инновации, образование. № 2, 2009, С. 9-13.
Жужжалов В.Е. Интеграционные методы изучения программирования в вузовском курсе информатики//Вестник МГПУ. Серия информатика и информатизация образования. –М.: 2003, № 1 (1)
Learning Management System Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment. Режим доступу: http://www.moodle.org
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).