АЛГОРИТМ ОЦЕНИВАНИЯ СОСТОЯНИЯ УСТОЙЧИВОГО ОБЪЕКТА ПРИ СЛУЧАЙНЫХ ВОЗМУЩЕНИЯХ И НЕПОЛНЫХ ИЗМЕРЕНИЯХ
Ключові слова:
оптимальне оцінювання, динамічний об’єкт, випадкові впливи, система оцінок, вектор збуреньАнотація
Розглядається алгоритм оптимального оцінювання (спостереження) стану довільного лінійного динамічного стохастичного об’єкта при випадкових впливах по неповним вимірюванням в частотній області.
Посилання
Науменко К.И. Наблюдение и управление движением динамических систем. – К.: Наук. думка, 1984. – 208 с.
Алиев Ф.А., Ларин В.Б., Науменко К.И., Сунцев В.Н. Оптимизация линейных инвариантных во времени систем управления. – К.: Наук.думка, 1978. – 327 с.
Davis M.С. Factoring the Spectral Matrix. – IEEE Trans. Auto. Cont., 1963, AG-8, N 4, P. 296-305.
Азарсков В.Н., Блохин Л.Н., Житецкий Л.С. Методология конструирования оптимальных систем стохастической стабилизации. – К.: НАУ, 2006. – 437 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).