ВИЗНАЧЕННЯ ПОХИБКИ ВИМІРЮВАННЯ ВИСОТИ ТА ШВИДКОСТІ ПОЛЬОТУ БПЛА
Ключові слова:
льотны випробування, надлегкий безпілотний літакАнотація
Стаття присвячена етапу льотних випробувань надлегкого безпілотного літака. У статті розглядається методика обробки отриманої об’єктивної інформації з метою визначення аеродинамічних льотних характеристик літака, визначення величин похибок бортових вимірювальних пристроїв, визначення напрямку та швидкості вітру за висотами. Розглянуті та систематизовані похибки бортових вимірювальних приладів та причини виникнення цих похибок. На реальному прикладі вирахувано істинні швидкість та відносну висоту польоту, напрямок та швидкість вітру, похибки приладів, що використовувались.
Посилання
Миронов А. Д. Задачи и структура летных испытаний самолетов и вертолетов //А. Д. Миронов, А. А. Лапин, Г. Ш. Меерович, Ю. И. Зайцев, Под ред. А. Д. Миронова./ —М.: Машиностроение, 1982— 144 с.
Бадягин А.А. - Проектирование легких самолетов// А.А.Бадягин, Ф.А.Мухамедов/ М.: Машиностроение, 1978.-208с., ил.
Пашковский И.М. Летные испытания самолетов и обработка результата испытаний // И.М. Пашковский, В.А. Леонов/ – М.: Машиностроение,1985. – 426 с.
Теслер Г.С. Оцінка статистичних характеристик на основі дискретних варіаційних рядів // Г.С. Теслер/: Збірник. – Львів: ФМІАНУРСР, 1980. - 240с
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).