ПРО НЕОБХІДНІСТЬ ОБЛІКУ ТУРБУЛЕНТНОСТІ ПУЛЬСАЦІЙ ПРИ ЧИСЕЛЬНОМУ МОДЕЛЮВАННІ ТЕЧІЙ У КАМЕРІ ВІДПРАЦЬОВАНИХ ГАЗІВ ППРД
Ключові слова:
модель «вузького каналу», пульсації концентрацій, довжина шляху змішання, затримка запаленняАнотація
Досліджено вплив турбулентних пульсацій концентрацій компонент на процес запалення та горіння нерівновагої газової суміші при чисельному моделюванні течії в камерах згоряння ППРД у рамках стаціонарних рівнянь «вузького каналу».
Посилання
Лапин Ю. В., Стрелец М. Х. Внутренние течения газовых смесей. – М. : Наука. – 1989. – 368 с.
Гуляев А. Н., Козлов В. Е., Секундов А. Н. К созданию универсальной однопараметрической модели турбулентной вязкости // МЖГ. – 1993. – №4. – С. 69 – 81.
T. Rung, U. Bunge, M. Schatz, F. Thiele Restatement of the Spalart-Allmaras eddy viscosity model in strain-adaptive formulation // AIAA Journal. – 2003. – Vol. 41, N 7. – P. 1396 – 1399.
Тимошенко В. И., Дешко А. Е., Белоцерковец И. С. К вопросу интенсификации горения углеводородного топлива в спутном потоке воздуха // Техническая механика. – Днепропетровск : Из-во Ин-та техн. механики НАНУ. – 2010. – № 3. – С. 71 – 80.
Физико-химические процессы в газовой динамике. Справочник. Том 2. Физикохимическая кинетика и термодинамика. Под ред. Г. Г. Черного и С. А. Лосева. – М. : Научно-издательский центр механики. – 2002. – 368 с.
Колесников О. М. Влияние неперемешанности в больших вихревых структурах на воспламенение и горение турбулентных струй горючего в сверхзвуковом потоке //Физика горения и взрыва. – 2006. – Т. 42,. № 1. – С. 49-56.
Лойцянский Л. Г. Механика жидкости и газа. – М. : Наука. Гл. ред. физ-мат. лит. – 1987. – 840 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).