КВАНТОВИЙ ПОРТАТИВНИЙ РОБОЧИЙ ЕТАЛОН ЧАСТОТИ
Ключові слова:
квантовий еталон частоти, ядерний квадрупольний резонанс, реперна температурна точка, довгострокова стабільністьАнотація
Вперше у світовій практиці запропоновано і реалізовано квантовий портативний робочий еталон частоти з нульовою довгостроковою нестабільністю номінального значення частоти здатного замінити кварцові опорні генератори.
Посилання
Патент України на винахід №96877. Спосіб відтворення еталонної частоти та пристрій для його реалізації /Леновенко А. М., Паракуда В. В., Кузій А. І., Іванова К. П., Павлик Б. В., Ковальчук Н. О., Григоренко В. В.; заявник і власник Львівський національний університет ім. І. Франка. – № а 2010 09791 ; заявл. 06.08.2010 ; опубл. 12.12.2011, Бюл. № 23.
Патент України №65755. Автоматизований малогабаритний пристрій відтворення реперної температурної точки топлення галію для ядерно-квадрупольного еталона частоти / Леновенко А. М., Павлик Б. В., Ковальчук Н. О., Іванова К. П., Григоренко В. В.; заявник і власник Львівський національний університет ім. І. Франка. – № u 2011 07404 ; заявл. 14.06.2011 ; опубл. 12.12.2011, Бюл. № 23.
Стандарт частоты кварцевый Ч1-88. Техническое описание и инструкция по эксплуатации.
Леновенко А. М., Ковальчук Н. О., Паракуда В. В., Григоренко В. В., Кузій А. І. Ядерно-квадрупольний вимірювальний перетворювач для квантового еталона частоти. Рішення про видачу патенту на корисну модель № u201211336 від 01.10.2012р. Заявник і власник – Львівський національний університет ім. І. Франка.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).