КОВАРІАЦІЙНИЙ АНАЛІЗ ПОХИБОК ВИСОКОТОЧНОЇ МОРСЬКОЇ ІНЕРЦІЙНОЇ СИСТЕМИ НА ВОЛОКОННООПТИЧНИХ ГІРОСКОПАХ
Ключові слова:
БІНС, ВОГ, лаг, похибка, обертанняАнотація
Вимоги до точності інерціального вимірювального блоку (IMU) на волоконно-оптичних гіроскопах (ВОГ) визначаються методом коваріаційного аналізу для різних траєкторій руху корабля, як у випадку блоку, що не обертається, так і у випадку його обертання навколо однієї або двох осей.Посилання
Анучин О.Н, Емельянцев Г.И. Интегрированные системы ориентации и навигации для морских подвижных объектов. – СПб: ГНЦ РФ – ЦНИИ «Электроприбор», 2003.- 390с.
Андронова И.А., Малыкин Г.Б. Физические проблемы волоконной гироскопии на эффекте Саньяка. Успехи физических наук. Том 172, №8, август 2002, с. 849-875.
Heckman D. W., Baretella M. Interferometer Fiber Gyro Technology (IFOG). IEEE AES System Magazine. 2000, pp. 23-28.
Heckman D.W., Baretella M. Improved Affordability of High Precision Submarine Inertial Navigation of Rapidly Developing Fiber Optic Gyro Technology. Position Location and Navigation Symposium, IEEE 2000, pp. 404-410.
Feng Zha, Jiang-ning Xu, Bai-ging Hu, Fang-jun Qin. Error Analysis for SINS with Different IMU Rotation Schemes. 2010 2nd International Asia Conference on Informatics in Control, Automation and Robotics, pp. 422-425.
Hays K.M., Schmidt R.G., Wilson W.A., Campbell J.D., Heckman D.W., Gokhale M.P. A Submarine Navigator for the 21st Centure. Position Location and Navigation Symposium, 2002 IEEE, pp. 179-188.
Levinson E., Horst J., Willcoccks M. The Next Generation Marine Inertial Navigator is Here Now. 1994 IEEE, pp. 121-127.
Levinson E., Majure R., Accuracy Enhancement Techniques Applied to the Marine Ring Laser Inertial Navigator (MARLIN). Navigation. Vol.34, № 1, Spring 1987, pp. 64-86.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).