РЕЗУЛЬТАТИ ВИПРОБУВАНЬ КОМПЛЕКСУ КОМАНДНИХ ПРИЛАДІВ НА ОСНОВІ ЛАЗЕРНИХ ГІРОСКОПІВ
Ключові слова:
ракета-носій, ККП, лазерний гіроскоп, маятниковий акселерометр, калібрування, вібраційна похибка, експериментальне відпрацюванняАнотація
Представляються відомості про результати випробувань комплексу командних приладів на основі лазерних гіроскопів, призначеного для використання в системі управління ракети-носія (РН) «Циклон-4». Особлива увага приділяється аналізу результатів випробувань експериментальних зразків ККП, отриманих як в ході заводських випробувань.
Посилання
IEEE Recommended Practice for Inertial Sensor Test Equipment, Instrumentation, Data Acquisition and Analysis// IEEE Std. 1554-2005.
Измайлов Е.А., Лепе С.Н., Молчанов А.В., Поликовский Е.Ф. Скалярный способ калибровки и балансировки бесплатформенных инерциальных навигационных систем //XV Санкт-Петербургская международная конференция по интегрированным навигационным системам. СПб.: ЦНИИ «Электроприбор» 2008.
R. M. Rogers, Applied Mathematics in Integrated Navigation Systems, 2003, ISBN 1-56347-656-8.
Слюсарь В.М. О влиянии инструментальных факторов на скорость углового дрейфа ККП. // Гироскопия и навигация. – 2007.-№1 с.30-42
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).