МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПОХИБОК КОМПЛЕКСУ КОМАНДНИХ ПРИЛАДІВ БЕЗПЛАТФОРМЕНОЇ ІНЕРЦІЙНОЇ НАВІГАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ В ВАРІАНТІ НАЗЕМНОЇ ІНЕРЦІЙНОЇ СИСТЕМИ
Ключові слова:
програмно-математичне забезпечення, похибки акселерометрів, похибки датчиків кутової швидкостіАнотація
Представлені опис та структура програмно-математичного забезпечення (ПМЗ) для оцінки та мінімізації похибок безплатформенної інерціальної навігаційної системи (БІНС).
Посилання
Андреев В.Д. Теория инерциальной навигации. Автономные системы. М.: Наука, 1966.
А.Ю. Ишлинский, Механика гироскопических систем. М.: АН СССР, 1963.
Н.И. Кробка Концепция строгих уравнений ошибок и оценки квантовых пределов точности бесплатформенных инерциальных навигационных систем на лазерных гироскопах, волоконно-оптических гироскопах и атомных интерферометрах на волнах де Бройля. Государственный научный центр Российской Федерации ОАО «Концерн«ЦНИИ«Электроприбор», Санкт-Петербург, Россия, 2010 г.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).