НАВІГАЦІЙНІ АКСЕЛЕРОМЕТРИ ДЛЯ БІНС ТА РЕЗУЛЬТАТИ ЇХ ВІБРОВИПРОБУВАНЬ
Ключові слова:
навігаційний акселерометр, кремнієвий чутливий елемент, оптичний датчик переміщення, тривісний блок акселерометрів, вібропохибкаАнотація
Представлено результати розробки та випробувань двох типів навігаційних маятникових компенсаційних лінійних акселерометрів з пружним підвісом чутливого елементу для безплатформених інерціальних навігаційних систем різного призначення. Для кожного типу акселерометрів розглянуто їх конструкції, функціональні схеми, досягнуті експлуатаційні та метрологічні характеристики, а також результати вібраційних випробувань.
Посилання
Zbrutsky A., Chernyak N., Skripkovsky G. Creation of low cost linear accelerometers for navigation and control systems // Symposium Gyro Technology.–Stuttgart, Germany. - 2005.– P. 4.1 – 4.11.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).