ОЦІНКА ПОХИБКИ ВИЗНАЧЕННЯ ВИСОТИ ПРИ ЗОВНІШНЬОМУ ЦІЛЕВКАЗУВАННІ В АРТИЛЕРІЙСЬКОМУ ПІДРОЗДІЛІ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛІТАЮЧОЇ ПЛАТФОРМИ
Ключові слова:
висота, літаюча платформа, оцінка похибокАнотація
В роботі запропоновано алгоритм визначення висоти розташування цілі за допомогою літаючої платформи. Проведено аналіз похибок при її визначенні. Досліджено залежність похибок визначення висоти цілі від взаємного розташування пункту спостереження, платформи та цілі.
Посилання
Корольов В.М., Руденко К.В., Корольова О.В. Математична модель оцінки похибок визначення напрямку до рухомої цілі з нерухомого об’єкта координатним способом // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. – 2009. – В.ІІ (18). – С. 89-92.
Корольов В.М., Руденко К.В, Корольова О.В. Оцінка похибок визначення координат та вектора швидкості цілі з рухомого об’єкту. // VII Міжнародна науково-технічна конференція "Гіротехнології, навігація, керування рухом та конструювання авіаційно-космічної техніки". Ч1 - Київ: НТУУ "Київський політехнічний інститут" – 2009. – С. 210-215.
Яковенко В.В., Курбан В.А., Корольова О.В., Мількович І.Б. Оцінка похибок визначення параметрів цілі при використанні літаючої платформи // Труди Університету: Збірник наукових праць / Національний Університет оборони України. – № 2(108). – К.: 2012. – С. 202-208.
Яковенко В.В., Корольова О.В. оцінка похибок визначення параметрів цілі для засобу вогневого ураження при використанні координат цілі визначених за допомогою літаючої платформи// Збірник наукових праць / Національний Університет Повітряних Сил України.
Под редакцией В.И. Волобуева Е.С. Подготовка стрельбы и управление огнем артиллерии. -М.: Военное издательство, 1987. -376 с.
Вентцель Е.С. Теория вероятностей. – М.: Наука, 1969. – 576 с.
Корольов В.М. та інші. Технічні вимоги до навігаційної інформації та сучасних систем навігації наземних рухомих об’єктів // Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва. – 2003 – № 8 – С. 218-221.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).