ВИСОКОНАДІЙНИЙ ВІБРАЦІЙНИЙ ГІРОСКОП З ЦИФРОВИМ ВИХОДОМ
Ключові слова:
цифровий вібраційний гіроскопАнотація
У роботі представлений цифровий вібраційний гіроскоп, розроблений українськими фахівцям, надійність якого перевищує в десятки разів надійність таких сучасних гіроскопів як волоконно-оптичний і кільцевий лазерний гіроскопи. По співвідношенню ціна/якістю він не поступається кращим зразкам гіроскопів, які робляться країнами з передовими гіроскопичними технологіями.
Посилання
“IEEE Standard Specification Format Guide and Test Procedure for Coriolis Vibratory Gyros”.- IEEE std.1431TM-2004.-79 p.
В.В. Чиковани, С.П. Маляров «Методика и расчет среднего времени наработки на отказ по результатам испытаний кориолисового вибрационного гироскопа».- Військово – технічний збірник. - Л.: Академія сухопутних військ ім. П. Сагайдачного.- №2 (5), 2011 р., стор.119-124.1.
Матвеев М.А., Лунин Б.С., Басараб М.А. «Навигационные системы на волновых твердотельных гироскопах».- М.: Физматлит, 2008, 240 с.
V.V. Chikovani, Yu.A. Yatsenko, V.A. Kovalenko, V.I. Scherban “Digitally Controlled High Accuracy Metallic Resonator CVG”, Proc. Symposium Gyro Technology, ed. H. Sorg, Stuttgart University, Stuttgart, Germany, 19-20 September 2006, pp.4.0-4.7.
Scott Speaks “Reliability and MTBF Overview”.- Vicor Reliability Engineering.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).