ДОСЛІДЖЕННЯ МОДЕЛІ РОСПОВСЮДЖЕННЯ УЛЬТРАЗВУКОВИХ КОЛИВАНЬ ПРИ УЛЬТРАЗВУКОВІЙ ДЕФЕКТОСКОПІЇ ЗВАРНИХ ШВІВ
Ключові слова:
зварний шов (ЗШ), дефект, контактна рідина, кут сканування, швидкість розповсюдження ультразвукових коливань (УЗК)Анотація
Розглядається проблема знаходження дефектів зварних швів магістральних трубопроводів з використанням ультразвукового ехо-імпульсного методу неруйнівного контролю за допомогою математичного моделювання та шляхи підвищення ефективності контролю.
Посилання
www.svarka-truboprovoda.ru/svarka-truboprovodov/vidy-svarki/page,4,107-tehnologiya svarki-pod-flyusom-povorotnyh-stykov-na-trubosvarochnyh-bazah.html.
Й. Крауткремер, Г. Крауткремер. Ультразвуковой контроль материалов: Справ. изд. Пер. с нем. – М.: Металлургия, 1991. 752 с.
Алешин Н.П., Лупачев В. Г. Ультразвуковая дефектоскопия: Справ. пособие. - Мн.: Выш. шк., 1987. – 271 с..
И. Н. Ермолов, Н. П. Алешин, А. И. Потапов. Неразрушающий контроль. В 5 кн. Кн.2. Акустические методы контроля: Практ. пособие/ Под ред. В. В. Сухорукова. – М.:Высш. шк., 1991.-283 с.: ил.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).