ДОСЛІДЖЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ МЕТОДІВ СПЕКТРАЛЬНОГО ОЦІНЮВАННЯ НА РЕАЛЬНИХ СИГНАЛАХ З ТУРБОГЕНЕРАТОРІВ
Ключові слова:
метод максимальної ентропії, спектральний аналіз, оцінювання частоти, оцінювання потужностіАнотація
Досліджується точність оцінювання частоти та потужності спентральних складових реальних сигналів з турбогенераторів класичним методом максимальної ентропії та запропонованим методом. Показана значна перевага запропонованого методу максимальної єнтропії в точності оцінювання частоти та потужності цих спектральних складових.
Посилання
Пономаренко М.Ф., Карпа В.М., Циделко В.Д. Информационное спектральное оценивание. Измерения, контроль, автоматизация. №3. 1987. С. 55-69.
Карпа В.М., Нагаец Н.В., Циделко В.Д. Способ определения частот и амплитуд гармонических составляющих полигармонического сигнала. Авт.свидетельство №1619191. 1990.
Карпа В.М., Циделко В.Д. // Оцінювання частоти гармонічного сигналу в шумі через спектральну оцінку по методу максимальної ентропії з використанням кореляційної функції другого порядку та її розділяючи спроможність по частоті. Вимірювальна та обчислювальна техніка в технологічних процесах. – 2003. - №2. – С. 101-107.
Розробка, дослідження методів інформаційного спектрального оцінювання і застосування їх для вібродіагностики та прогнозування з використанням нейромережевих технологій. Звіт по НДР. № держ. реєстрації 0198U001254. Інф.№0299U
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).