МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСУ ФУНКЦІОНУВАННЯ ВІЙСЬКОВИХ МЕТРОЛОГІЧНИХ ЛАБОРАТОРІЙ В ХОДІ РЕФОРМУВАННЯ І РОЗВИТКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Ключові слова:
система метрологічного забезпечення, військова метрологічна лабораторія, модель процесу, озброєння та військова техніка, реформуванняАнотація
В статті досліджено модель процесу функціонування військових метрологічних лабораторій в системі метрологічного забезпечення Збройних Сил України при її реформуванні і розвитку.
Посилання
Указ Президента України № 390/2012 Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 8 червня 2012 року «Про нову редакцію Воєнної доктрини України».
Указ Президента України Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 29 грудня 2012 року "Про Концепцію реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2017 року".
Каминский В.Ю. Средства, методы и структура системы обеспечения единства и точности измерений Вооруженных Сил Украины: Дис. д-ра техн. наук: 05.11.15 /АН Украины; Институт электродинамики. — К., 1994. — 300 л..
Коротков Б.В. Метод обгрунтування і структура системи метрологічного забезпечення регіону в Збройних Силах України. Дисертація канд. техн. наук: 05.11.15 / НАН України. — К., 1997. — 141л. Бібліогр.: л. 120-127.
Положення про особливості метрологічної діяльності у сфері оборони. Постанова Кабінету Міністрів України від 15.03.2006 № 328.
Концепція розвитку системи метрологічного забезпечення у сфері оборони на період до 2015 року та на перспективу до 2025 року. Наказ Міністра оборони України від 18.01.2010 № 12.
Балалаев В.А., Слаев В.А., Синяков А.И. Теория систем воспроизведения единиц и передачи их размеров. Санкт-Петербург «Профессионал». – 2004.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).