АНАЛІЗ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ ПРИ КАТОСТРАФІЧНИХ ВІДМОВАХ У БАЗОВИХ СХЕМАХ ПАМ’ЯТІ
Ключові слова:
базові схеми пам’яті, схема контролю працездатності схем пам’ятіАнотація
В роботі розглядається аналіз катастрофічних відмов базових схем пам’яті за рахунок застосування забороненого сигналу, що в детермінованих комп’ютерних системах не використовується.
Посилання
А.П. Стахов, О возможной причине участившихся аварий при выводе российских спутников // «Академия Тринитаризма», М., Эл № 77-6567, публ.17146, 26.12.2011.
Хетагуров Я.А. Обеспечение национальной безопасности систем реального времени. – М.: BC/NW 2009; №2 (15):11.1.
Справочник по цифровой вычислительной технике: (процессоры и память) / Б.Н.Малиновский, Е.И.Брюхович, Е.Л.Денисенко и др. / Под ред. Б.Н.Малиновского. – К.: «Техніка», 1979. – 366 с.
Мараховський Л. Ф. Комп’ютерна схемотехніка: навч. посібник. – К.: КНЕУ, 2008. – 360 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).