РОЗРОБКА LXI-СУМІСНИХ МІКРОКОНТРОЛЕРНИХ МОДУЛІВ ЗБОРУ ДАНИХ
Ключові слова:
LXI, інформаційно-вимірювальні системи, мікроконтролерний, модуль введення-виведенняАнотація
Вивчаються інформаційно-вимірювальні системи на базі стандарту LXI і пропонується приклад розробки мікроконтролерного модулю введення-виведення та програмного забезпечення для нього.
Посилання
LXI Standard 1.3, LXI Consortium, 2008.
Грант Дренкоу, “LXI - это новое поколение измерительных систем”; www.lxi.ru/text/novoe-pokolenie.
Kirk G. Fertitta, Understanding the Benefits of IVI, 2009.
Дуглас Э. Камер. Сети TCP/IP. Принципы, протоколы и структура. Том 1. — М.: Издатедьский дом «Вильямс», 2003 — 851с.
Silicon Laboratories, Inc., AN292: Embedded Ethernet Systems Design Guide – 2008, 46c.
Гладштейн Н.А. Микроконтроллеры смешанного сигнала C8051Fxxx фирмы Silicon Laboratories и их применение. Руководство пользователя — М.: Издатедьский дом «Додэка-XXI», 2008 — 336с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).