ЗАСТОСУВАННЯ WEB-ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ДИСТАНЦІЙНИХ КУРСІВ
Ключові слова:
дистанційна освіта, php, MYSQL, javascript, jQuery, HTML5Анотація
Розглядаються існуючи Е-платформи. Представлено опис системи дистанційного навчання, розробленої на кафедрі АЕД.
Посилання
Морев И. А. Образовательные информационные технологии. Часть 3.
Дистанционное обучение: Учеб. пособие. - Владивосток: Изд-во Дальневосточного университета, 2004. - 150 с.
О. Лавров. Дистанционное обучение: Классификация проблем. Термины и определения//«Вопросы Интернет-образования», №15, 2003.
http://moodle.org/- офіційний сайт Мооdle.
Прохоренок Н. А. HTML, JavaScript, PHP и MySQL. Джентльменский набор Web-мастера. - издательство БХВ-Петербург, 2010 – 890 с.
Б. Лоусон Р. Шарп Изучаем HTML5. Библиотека специалиста. – Издательсто Питер, 2011 - 270 с.
http://jquery.page2page.ru/– довідкова інформація про jQuery.
http://htmlbook.ru/ - довідка по HTML, CSS.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).