СТАХОСТИЧНА ІНФОРМАЦІЙНА МОДЕЛЬ ВИМІРЮВАЛЬНОГО СИГНАЛА
Ключові слова:
стохастична інформаційна модель, динамічна модель, статична модель, вимірювальний сигналАнотація
Розглянуто процес перетворення первинної вимірювальної інформації, яка віддзеркалює властивості і стан об’єкта спостереження в вимірювальний сигнал. Запропонована узагальнююча інформаційна структура вимірювального сигналу. Введені динамічна і статична моделі інформаційних параметрів які установлюють зв’язок з впливаючими факторами. Запропонована стохастична інформаційна модель вимірювального сигналу.
Посилання
Орнатський П.П. Вступ до методології науки про вимірювання. – К: ІСДО, 1994. – 180 с.: ил.
Левин Б.Р. Теоретические основы статистической радиотехники. -3-е изд. перераб. и доп. –М.: Радио и связь, 1989. – 656 с.: ил.
Бендат Дж., Пирсол А. Прикладной анализ случайных данных: Пер. с англ. – М.:Мир, 1989. – 540 с.: ил.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).