ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ПІДБІР ПАРАМЕТРІВ КОТУШКИ ДЛЯ МІКРОСУПУТНИКА «КПІ»
Ключові слова:
момент повороту4 магнітні котушки, струмАнотація
Визначається продуктивність роботи МС «КПІ» при використанні блоку керування системи – магнітних котушок для орієнтації мікросупутників в просторі.
Посилання
Kristian Svartveit, «Attitude determination of the NCUBE satellite, Department of Engineering Cybernetics», June 2003.
Daniel Rene Pedersen, Jacob Deleuran Grunnet, Jesper Abildgaard Larsen, Karl Kaas Laursen, Ewa Kolakowska, Isaac Pineda Amo «Feedback Control», Spring 2008.
Jesper E. Pedersen, Soren T. Hede, Claus T. B. Pedersen, «Attitude Control System for AAUSAT-II», Aalborg University, Institute of Electronic Systems.
В. П. Дьяконов MATLAB 6.5 SP1/7 + Simulink 5/6. «Обработка сигналов и проектирование фильтров».
Доцент, доцент кафедри АЕД, ФАКС Зінченко В. П, старший науковий співробітник Ін-ту кібернетики ім. В.М.Глукова НАН України Шевчук Б.М, науковий співробітник Ін-ту кібернетики ім. В.М.Глукова НАН України Зінченко С. В «Отчет_МС_ЗВП_общ», 2009.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому збірнику.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована в цьому збірнику (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому збірнику.
3. Політика збірника дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).